Vybavení objektu

V Bylinkovém penzionu Vám budou k dispozici celá dvě patra. V přízemí naleznete prostornou, na jih orientovanou obytnou halu s přiléhající zastřešenou venkovní terasou a uzavřenou zimní zahradou pro chladnější dny. Vstup do penzionu je přímo z bylinkové zahrady.

V hale je původní klenutý strop, krb ve kterém můžete rozdělat oheň, dvě pohodlné pohovky, satelitní TV s DVD přehrávačem, CD a WIFI. V zadní části haly je umístěna moderní kuchyně s barem, jídelní stůl a relaxační koutek s pohovkou. Z haly se dostanete do chodby se vstupem na toaletu s umývárnou a do zvlášť oddělené prostorné koupelny s klenutým stropem a vanou.

Pokoje

V 1. patře Vás přivítají tři bylinkami provoněné pokoje: průchozí pokoj s 1 – 2 lůžky, ložnice se 4 lůžky: dvoulůžkem a rozkládacím  futonem pro 2 osoby, a další ložnice pro 4 osoby se dvěma velkými dvoulůžky. Z obou ložnic se skýtá překrásný výhled do údolí, na protilehlé Doupovské vrchy a do bylinkové zahrady penzionu. Venkovský nábytek, výzdoba z bylinek, dřevěné stropy a podlaha Vám poskytnou největší pohodlí.

Dále je k dispozici 1 prostorná koupelna s původním klenutým stropem v přízemí s vanou a velkým umyvadlem, 1 samostatné WC v přízemí s malou umývárnou.

Elektrokotel, pro letní období olejové radiátory.

Vnitřní krb, televize se satelitním příjmem. Wifi v celém objektu, CD přehrávač, DVD.

Venkovní nadzemní bazén, venkovní nábytek, slunečník, gril, ohniště, houpačka, houpací síť, pískoviště pro děti.

Během pobytu je možné si objednat kurzy relaxačního cvičení a jógy, sjíždění řeky Ohře na raftu a kánoi a kurzy na hubnutí s nordic walking s výživovým poradcem a trenérem.

V létě turistika, Karlovy Vary – lázeňská kolonáda, hrad Loket nebo Bečov), naučné stezky (Božídarské rašeliniště), lanové centrum na vrcholu Plešivec ( http: //www. plesivec. eu ), vodní nádrž Přísečnice, Jáchymovské mlýnky, Svatošské skály s krásnou procházkou podél řeky až do Lokte, atd. Na jaře čerpání energie po zimě z okolní horské přírody a na podzim procházky krásnými lesy spojené se sběrem hub.

Možnosti koupání: venkovní bazén na zahradě, vodní nádrž Lesík, přehrada Tatrovice, aquapark Jáchymov, Velký rybník Hroznětín, Děpoltovický rybník, koupaliště Horní Blatná, bazén Potůčky.

Stravování

V penzionu si můžete vařit ve dou vybavených kuchyních s lednicemi, mrazákem, troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, racklettem, toasterem, fritovacím hrncem a mikrovlnou troubou. Doporučujeme Vám nakoupit v Ostrově (8 km), kde je množství hypermarketů a supermarketů a také restaurace, pizzerie a vinárny. V Krásném Lese se nachází hospoda a obchod s velmi omezeným sortimentem.

Parkování

Místa k parkování jsou přímo před penzionem nebo na uzamykatelném, oploceném objektu v těsné blízkosti penzionu.

Advertisement